Geoblog.pl    mitrofan    Podróże    Przez Szwajcarię do Hiszpanii i Portugalii - 2003    Costa del Sol
2003

Costa del Sol

Hiszpania
Hiszpania, Marbella

Po przejechaniu 699 km z Villaviciosa de Odon, krótkim zwiedzaniu Toledo, dłuższym postoju w Consuerga, ominięciu Granady docieramy na Costa del Sol. Przejeżdżamy przez Malagę i po 60 km wzdłuż morza docieramy do Marbelli.
Plaża piaszczysta rozciąga sie tutaj na długości 28 km. Nasz dom, wynajęty za pośrednictwem INTERHOME znajduje się 6 km od centrum miasta. Ma 500 m2 ogród- trawnik, patio, taras, grill. Do piaszczystej plaży jest zaledwie 25 m. Osoba wynajmującą jest Niemiec. Na szczęście dwoje z nas mówi po niemiecku. Heinz objasnia co i jak, bierze od nas określoną w umowie kaucję ( chyba 200 euro) i znika na tydzień. Pojawi się dopiero by odebrać klucze. Jesteśmy naszym lokum oczarowani.
Podaję link:
Zamierzamy nie tylko wypocząć korzystając z wygód i bliskości morza, ale i zrobić kilka wycieczek po Andaluzji.

mitrofan
Małgorzata Kaptur